14:33

VI Spotkanie lubuskich blogerek

W sobotę 18 października odbyło się szóste już spotkanie blogerek ( moje drugie, w którym miałam przyjemność brać udział). Spotkałyśmy się w bardzo sympatycznym gronie w Jazzgocie (mega klimatyczne miejsce !) i spędziłyśmy bardzo miło czas rozmawiając na przeróżne tematy. Każda z nas dostała też świetne upominki od sponsorów, które dzisiaj Wam przedstawię. Zaraz po spotkaniu miałyśmy okazję skorzystać z bonów od Bubble Tea World i poszłyśmy na ul. Wrocławską 3 w Zielonej Górze aby wybrać coś dla siebie. Ja zdecydowałam sie na truskawkowy milk shake z truskawkowymi kuleczkami, coś niesamowitego ! Na pewno tak powrócę, ale znów wziąć coś podobnego.Teraz czas na upominki :
 Naturalny peeling od cosmetic-service
 Odżywka do rzęs Bodetko Lash ( już tydzień testuję, za parę miesięcy dam znać jak sie sprawuje)
 Podarunki od Golden Rose ( strasznie się ucieszyłam, bo uwielbiam produkty tej firmy)
 Piękna bransoletka, którą świetnie mi się nosi od AgnesArt
Cukieraski i lizak od Krainy Słodkości 
Zdjęcia robiłam na drugi dzień, więc większości cukierków już nie było. Nie mogłam się oprzeć szczególnie, że są recznie wykonane z naturalnych surowców. Polecam, strasznie pyszne ! Nowa Kraina Słodkości jest już otwarta na deptaku ul. Żeromskiego 17, więc wpadajcie !

W spotkaniu wzięły również udział: Martyna, Patrycja i Nicola, Ola, Patrycja, Marta, Paulina, Marcjanna, Magda i Sandra.

Serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczyny i mam nadzieję, że zobaczymy się już niedługo :)

4 komentarze:

Copyright © 2016 WORLD OF ALEKS , Blogger